Audiohobby.pl

Dni otwarte DYNAUDIO w salonie Q21

Q21

  • 685 / 5195
  • Ekspert
10-06-2010, 13:01
Salon Q21 ma niewątpilwą przyjemność zaprosić Państwa na prezentację produktów renomowanej, duńskiej firmy Dynaudio. W dniach 01.06 – 10.07 nasza sala odsłuchowa, będzie jedynym miejscem w centralnej Polsce, w którym osoby zainteresowane, będa miały okazję przetestować modele z serii DM, Excite, Focus, Contour, Confidence. Proponujemy odsłuch na wysokich modelach marek Accuphase, Ayon, Creek, Nad, Heed, Arcam, Denon, Micromega, Vincent i wielu innych.

Naszym zamiarem jest namówienie Państwa do odwiedzenia naszego salonu. Gwarantujemy, że po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu, będziecie mieć Państwo możliwość osobistego, nieograniczonego czasem, zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi modelami Dynaudio. Zapraszamy również osoby, które mają życzenie przesłuchać kolumn z wykorzystaniem własnej elektroniki, kabli i akcesoriów.

Zapraszamy hobbystów, którzy są po prostu ciekawi jakości Dynaudio. Nie namawiamy do zakupu! Po prostu przyjedźcie Państwo posłuchać w miłej atmosferze, swojej ulubionej muzyki!

Dla osób zainteresowanych kupnem, przygotowaliśmy atrakcyjne prezenty.

Warunkiem uczestnictwa są: dużo wolnego czasu, dobre płyty (tych nigdy za wiele) i dobry humor;-)

Z hi-endowymi pozdrowieniami.

Zespół Q21.
Salon audio-video Q21

magus

  • 20990 / 5914
  • Ekspert
10-06-2010, 13:02
chyba nie ta zakładka...
Odszedł 13.10.2016r.

Q21

  • 685 / 5195
  • Ekspert
10-06-2010, 13:38
Przepraszam, rzeczywiście mój błąd. Proszę o przeniesienie do zakładki AUDIO SALON
Salon audio-video Q21

chrees

  • 1653 / 5911
  • Ekspert
11-06-2010, 09:27
Q21 to sklep i sprzedaje urządzenia, które ma w ofercie. Sprawa jest jasna. Sam skorzystałbym z zaproszenia, o ile pozwoliłby mi czas i odległość (Poznań ;>). Mam na myśli to, że w naszym pięknym kraju NIE jest standardem, że sklep zaprasza na odsłuchy/prezentację sprzętu zaznaczając, że można mieć ze sobą własną kolekcję płyt i własne klocki. Z treści zaproszenia wynika również, że koledzy zdają sobie sprawę, że klient nic nie kupi od ręki. No nieważne, wiecie o co mi chodzi. A jeżeli ogłoszenie odzwierciedla choć w części to, co ludzie zastaną na miejscu w salonie, to serdecznie pozdrawiam i życzę wielu sukcesów na naszym trudnym rynku.




-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

fallow

  • 6457 / 5881
  • Ekspert
11-06-2010, 09:36
Odpowiadasz na wpis
>> Q21, 2010-06-10 13:01:51
Warunkiem uczestnictwa są: dużo wolnego czasu, dobre płyty (tych nigdy za wiele) i dobry humor;-)

Z pierwszym jest slabo, druga w sumie rzecz gustu (chyba, ze chodzi o realizacje) ;))) ostatnie na pewno dopisuje... wiec gdybym tylko mieszkal w  okolicach Poznania, to na pewno z checia bym znalazl to pierwsze i wpadl :)

lancaster

  • Gość
11-06-2010, 09:40
"gdybym tylko mieszkal w okolicach Poznania"

Chyba Łodzi z tego co kojarzę(Q21 mieści się w Pabianicach)

chrees

  • 1653 / 5911
  • Ekspert
11-06-2010, 09:43
Fallow miał na myśli to, że gdy już wreszcie będzie w Poznaniu, to wpadnie do mnie i poprawi mu się humor :D




-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

fallow

  • 6457 / 5881
  • Ekspert
11-06-2010, 09:55
Tak, oczywiscie sie pomylilem i wybieglem juz myslami w Poznan :) Chodzili mi o okolice Lodzi.