Audiohobby.pl

Słuchawki Beyerdynamic!!!

Soundman

  • 775 / 4029
  • Ekspert
13-10-2014, 21:09
Heh, to prawda...to ciekawe słuchawki.
Z Audiolabem zagrały mi fajnie ale tak łagodnie i lekko zamulony przekaz, mało sprężyście....tak zwiewnie.
Z Brystonem to już się w nich bestia obudziła, bas nabrał mocy i szybkości, przekaz się naprężył jak bicepsy siłacza...
Żadnego zamulenia, przejrzyście i czysto....wspaniałe granie z wspaniałego wzmacniacza...
Nie pomyślałbym słuchając z Audiolaba że te DT990 na to stać, na taką przemianę.

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 21:19

Nie pomyślałbym słuchając z Audiolaba że te DT990 na to stać, na taką przemianę.

Soundman: Czasem pozory mylą;)
A, jeśli mogę coś powiedzieć od siebie, ja od razu, gdy tylko poczytałam o nich wiedziałam, że je na nie jedno stać:)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Soundman

  • 775 / 4029
  • Ekspert
13-10-2014, 21:24
Tak więc Pani Katarzyno, czas na zmianę i zakup lepszego wzmacniacza jak ma być odkryta pełnia możliwości DT990...he,he.
Zabawa zaczyna się od nowa....

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 21:29
Tak więc Pani Katarzyno, czas na zmianę i zakup lepszego wzmacniacza jak ma być odkryta pełnia możliwości DT990...he,he.
Zabawa zaczyna się od nowa....

Soundman: Pewnie mnie wkręcasz, wiem, wiem;)
Wydaje mi się, że mnie do tego nie przekonasz..
Ale, spróbuj..i zaproponuj coś.
Tylko nie w cenie porsche i żadnego innego samochodu..;)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

pastwa

  • 3815 / 5905
  • Ekspert
13-10-2014, 21:33
Sztuka jest sluchac muzyki bez ciaglego myslenia co by tu jeszcze i jeszcze. Ciesz sie Kaska, ze sie cieszyc potrafisz tym co masz ;'))

Tu nie ma bowiem spelnionych posiadaczy hi-endow, a jedynie chwilowo zadowoleni ;'))

Soundman

  • 775 / 4029
  • Ekspert
13-10-2014, 21:37
Na początek , i pewnie koniec drogi jak dla Ciebie, poleciłbym Perłę Ear Stream....sprawdzony wzmacniacz, sam słuchałem. Używane można znaleźć poniżej 1tys, zaletą jest mały rozmiar....

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 21:40
Sztuka jest sluchac muzyki bez ciaglego myslenia co by tu jeszcze i jeszcze. Ciesz sie Kaska, ze sie cieszyc potrafisz tym co masz ;'))

Tu nie ma bowiem spelnionych posiadaczy hi-endow, a jedynie chwilowo zadowoleni ;'))

pastwa: Całkowicie się z Tobą zgadzam:)

Ale, chcę posłuchać propozycji Soundman-a.
To do niczego mnie nie zobowiąże.
A, może czegoś nowego się nauczę.
To zawsze warto czynić.
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 21:41
Na początek , i pewnie koniec drogi jak dla Ciebie, poleciłbym Perłę Ear Stream....sprawdzony wzmacniacz, sam słuchałem. Używane można znaleźć poniżej 1tys, zaletą jest mały rozmiar....

Soundman: Nie aż taki drogi, skoro odważyłam się za tą cenę kupić słuchawki;)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

pastwa

  • 3815 / 5905
  • Ekspert
13-10-2014, 21:47
Tak to sie zazwyczaj zaczyna, z ciekawosci, potem skonczyc nie mozna, mimo sprzetow po 5 i 10 kPLN, zaczniesz slyszec basy i porazajace dynamiki, tylko skupienie sie na na muzyce zejdzie na plan dalszy. Taki tani wzmacniacz za 750PLN to bym Ci dal za darmo gdybym nie byl hen daleko...


Ty masz dosc latwe w prowadzeniu nauszniki (32 Ohm), wiec troche powatpiewam czy jakikolwiek wzmacniacz zrobi Ci wyraznie lepszy dzwiek, ja potrafilem sluchac GS1000 z karty komputerowej i nie wychodzilo mi wcale, ze cos jest slabiej, jesli idzie o robienie spektaklu..

Soundman

  • 775 / 4029
  • Ekspert
13-10-2014, 21:47
Więc tak się cenowo dostosowałem.
Najciekawsze jest że to że Perłę możesz od Majkela wypożyczyć na parę dni do domu i samej się przekonać czy warto tyle pieniędzy wydać ....niczym nie ryzykujesz. A jak za drogo jest zawsze tańszy Moonlight.

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 21:57
Tak to sie zazwyczaj zaczyna, z ciekawosci, potem skonczyc nie mozna, mimo sprzetow po 5 i 10 kPLN, zaczniesz slyszec basy i porazajace dynamiki, tylko skupienie sie na na muzyce zejdzie na plan dalszy. Taki tani wzmacniacz za 750PLN to bym Ci dal za darmo gdybym nie byl hen daleko...


Ty masz dosc latwe w prowadzeniu nauszniki (32 Ohm), wiec troche powatpiewam czy jakikolwiek wzmacniacz zrobi Ci wyraznie lepszy dzwiek, ja potrafilem sluchac GS1000 z karty komputerowej i nie wychodzilo mi wcale, ze cos jest slabiej, jesli idzie o robienie spektaklu..

pastwa: Póki co, też jestem zdania, że żaden wzmacniacz mi nie pomoże.
A, jeśli zacznę raz, będę chciała się wspinać po nowe nieustannie.
Według mnie, to nie o to chodzi.

Więc tak się cenowo dostosowałem.
Najciekawsze jest że to że Perłę możesz od Majkela wypożyczyć na parę dni do domu i samej się przekonać czy warto tyle pieniędzy wydać ....niczym nie ryzykujesz. A jak za drogo jest zawsze tańszy Moonlight.

Soundman: Dziękuję, za szybką odpowiedź:)
Choć podejrzewam, że nie Jesteś mnie do tego namówić.
Przynajmniej nie w najbliższym czasie.
Co będzie później?
Hmmm...
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Soundman

  • 775 / 4029
  • Ekspert
13-10-2014, 22:00
Może rzeczywiście lepiej nie sięgać po więcej...wiadomo jak z Ewą i Adamem się skończyło...he,he.
Masz dobre słuchawki , cieszy Cię ich dźwięk i lepiej przy tym pozostać...

pastwa

  • 3815 / 5905
  • Ekspert
13-10-2014, 22:03
pastwa: Póki co, też jestem zdania, że żaden wzmacniacz mi nie pomoże. A, jeśli zacznę raz, będę chciała się wspinać po nowe nieustannie. Według mnie, to nie o to chodzi.

Brawa za roztropnosc.

ps. bo my tu na forum to tacy wlascnie kusiciele jestesmy, jak to swietnie ujal Soundman ;'))

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 22:05
Może rzeczywiście lepiej nie sięgać po więcej...wiadomo jak z Ewą i Adamem się skończyło...he,he.
Masz dobre słuchawki , cieszy Cię ich dźwięk i lepiej przy tym pozostać...

Soundman: Masz rację, lepiej nie podzielać losu Adama i Ewy i nie być łapczywym;)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
13-10-2014, 22:07
Brawa za roztropnosc.

ps. bo my tu na forum to tacy wlascnie kusiciele jestesmy, jak to swietnie ujal Soundman ;'))
[/quote]

pastwa: Dziękuję!
We wszystkim trzeba znać umiar i w pewnych sprawach, przy pewnych wyborach, najlepiej kierować się rozumem.
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy