Audiohobby.pl

Słuchawki Beyerdynamic!!!

-Pawel-

  • 4724 / 5510
  • Ekspert
11-10-2014, 08:58
Cytat: domzz
Pozwolę sobie zauważyć iż jest ogromne prawdopodobieństwo, że Roland i Kasia to ta sama osoba, czyli Roland robiący sobie jaja ;P
Domzz, muszę Cię rozczarować ale nie ma takiego prawdopodobieństwa. Przestrzegamy zasady jedno konto per user. Może na starym enginie by przeszło, tutaj wszystko da się zweryfikować i taki numer zostałby zdemaskowany, tak więc proszę traktować dobrze koleżankę, bo zdaje się, że na forum mamy tylko jedną aktywną userkę.

barthuss1

  • 198 / 4819
  • Aktywny użytkownik
11-10-2014, 09:57
Witam Was serdecznie:)

Powiem, tak krótko, na szybko.
Słuchawki, przed chwilą dotarły do mnie:)

DZIĘKUJĘ, WSZYSTKIM BARDZO, BARDZO ZA POMOC W ICH WYBORZE!!!
PO PIERWSZYCH ODSŁUCHACH, JESTEM PO PROSTU W NIEBIE, NA ZIEMI:)))

Tylko, nie wiem, czego ja do tej pory słuchałam?
Z pewnością, nie muzyki!!!

o to to - większość z nas właśnie słucha nie muzyki a sprzętu.
A to jest już audiofilia ktora mnie zmęczyła z czasem, to nieustanna pogoń za króliczkiem ;)

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
11-10-2014, 10:16
Pozwolę sobie zauważyć iż jest ogromne prawdopodobieństwo, że Roland i Kasia to ta sama osoba, czyli Roland robiący sobie jaja ;P
[/quote]

domzz: Nie wiem, jak to przeżyjesz, ale Roland i ja, to dwie, zupełnie inne Osoby.
Od siebie, mogę powiedzieć tylko: NA CAŁE SZCZĘŚCIE:)

barthuss1: Ja z pewnością nie zamierzam gonić króliczka.
Przy wybrze sprzętu, nie kieruje się tym, by to, co wybieram, było co chwilę, to droższe.
Nie zamierzam też, co rok, czy dwa zmieniać sprzętu, by gonić, za czymś innym.

Najważniejsza, jest dla mnie muzyka.
Słuchając jej, na sprzęcie, dzięki któremu nie stracę żadnego dźwięku, za każdym razem słuchając z uwagą, chcę oddać muzyce szacunek.
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
11-10-2014, 11:53
Nie lubię długiej ciszy, ale tym razem, okazała się, dla mnie czymś wspaniałym:)
Dzięki temu mogłam, przeczytać i przeanalizować, wątek założony w 2013 roku, na forum, a mianowicie: "Beyerdynamic T70" :)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Synthax

  • 2323 / 4124
  • Ekspert
11-10-2014, 21:41
i co tam o nich wyczytałaś? Dziś w pracy cały dzień na nich słuchałem Agi Zaryan - i kurcze choć tam gram ze zwykłej karty komputerowej w PC, to jakoś lepiej mi się słuchało niż z płyty teraz w domu na domowym torze + DT150 :/ co za urok...

Rolandsinger

  • 2894 / 5906
  • Ekspert
11-10-2014, 22:57
Mam fotkę Kasi w tych nowych Beyerach, tylko Paweł wycina.

Pozwolę sobie zauważyć iż jest ogromne prawdopodobieństwo, że Roland i Kasia to ta sama osoba, czyli Roland robiący sobie jaja ;P

Miałem taki plan, ale niestety to nie ja jestem Ewą...bo nie mam czasu i pisząc te głupoty uderzył bym w drzewo.

Ale mam swoje typy na Kasię.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
12-10-2014, 10:07
i co tam o nich wyczytałaś? Dziś w pracy cały dzień na nich słuchałem Agi Zaryan - i kurcze choć tam gram ze zwykłej karty komputerowej w PC, to jakoś lepiej mi się słuchało niż z płyty teraz w domu na domowym torze + DT150 :/ co za urok...

Synthax: Wyczytałam tyle, by cieszyć się bardzo z tego, że teraz mam model, który mam, a nie inny:)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

StartRockToday

  • 171 / 4708
  • Aktywny użytkownik
12-10-2014, 11:49
Mi osobiście bardziej podobają się pro z wyglądu :) Pewnie jakby nie Fidelio to bym sobie je kupił. Ediszjony (600) też fajne, ale na dłuższą metę trochę mdłe, ale z dobrym torem mogą to być docelowe słuchawki otwarte, przynajmiej jeśli chodzi o dynamiki. Jednak jak ktoś nie ma wypasionego toru to raczej bym się kierował w stronę Fidelio X2 :)

@Kasia twoim następnym krokiem mogą być HE-5LE ale za pare lat mogą być juź nie do dostania...

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
12-10-2014, 11:51
Mam pytanie, do właścicieli i znawców Beyerdynamic DT 990 Edition 2005 Ohm 32.
Ile czasu potrzebuję, by bardzo dobrze je wygrzać?
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
12-10-2014, 11:55
Mi osobiście bardziej podobają się pro z wyglądu :) Pewnie jakby nie Fidelio to bym sobie je kupił. Ediszjony (600) też fajne, ale na dłuższą metę trochę mdłe, ale z dobrym torem mogą to być docelowe słuchawki otwarte, przynajmiej jeśli chodzi o dynamiki. Jednak jak ktoś nie ma wypasionego toru to raczej bym się kierował w stronę Fidelio X2 :)

@Kasia twoim następnym krokiem mogą być HE-5LE ale za pare lat mogą być juź nie do dostania...

StartRockToday: Też, zanim nie porozmawiałam, porządnie z Ludźmi z forum, myślałam m.in. o Pro.

 HE-5LE, nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

-Pawel-

  • 4724 / 5510
  • Ekspert
12-10-2014, 13:06
HE-5LE to chiński chłyt marketingowy, a nie słuchawki. DT990 przy ich mułowato-dźwięcznej prezentacji to prawdziwa torpeda i ja tutaj nie widzę żadnego sensownego progresu poza wydaniem większej ilości gotówki :)

Mam pytanie, do właścicieli i znawców Beyerdynamic DT 990 Edition 2005 Ohm 32.
Ile czasu potrzebuję, by bardzo dobrze je wygrzać?

Obawiam się, że trudno zauważyć jakiekolwiek zmiany w przypadku tego akurat modelu, ja przynajmniej takiego zjawiska nie zaobserwowałem. Na pewno to i owo musi się ułożyć, ale na pewno już nie zmienią charakteru swojego grania. Klasyczne kochaj albo rzuć.

-Pawel-

  • 4724 / 5510
  • Ekspert
12-10-2014, 13:10
Jeśli już zaistnieje pilna potrzeba pożegnania się z większą ilością kasy, a DT990 się nie znudzą to bardziej rozsądnym wyjściem będzie przesiadka na 600ohm i dokupienie dobrego wzmacniacza do nich, a nie kombinowanie od nowa z zupełnie innymi słuchawkami. No chyba, że 990'tki przestaną się podobać, wtedy mamy zabawę od zera.

mikolaj612

  • 347 / 3607
  • Zaawansowany użytkownik
12-10-2014, 14:12
Klasyczna seria czyli DT770/880/990, pewnie także DT931 itp. ma bdb jeśli nie wręcz kapitalny decay, z którym mało co może stawać w szranki.

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
12-10-2014, 17:14
HE-5LE to chiński chłyt marketingowy, a nie słuchawki. DT990 przy ich mułowato-dźwięcznej prezentacji to prawdziwa torpeda i ja tutaj nie widzę żadnego sensownego progresu poza wydaniem większej ilości gotówki :)




Paweł: Dlatego powiedziałam: "HE-5LE, nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;)".
Nie chciałam, od razu odmawiać.
Może w przyszłości, bardziej poznacie moje upodobania i zauważycie, że wierność, to moje drugie imię.
Teraz już możecie przypuszczać, jak będzie wyglądała, moja dalsza droga.
Na pewno nie, gdy te słuchawki mi się znudzą (jestem pewna, że tak się nie stanie) ewentualnie jeśli się zepsują.
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

Kasia01061987

  • 122 / 4057
  • Aktywny użytkownik
12-10-2014, 17:17
Oczywiście kochaj, innej możliwości w tym wypadku w ogóle nie widzę :)
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy