Audiohobby.pl

Grand Piano i inne płyty

Gustaw

  • Gość
06-09-2009, 17:08
Twoje posty są dalekie od grzeczności więc najpierw przeproś za swoje impertynencje.

euzebio

  • 15 / 5367
  • Nowy użytkownik
06-09-2009, 17:10
Bardzo przepraszam i proszę o posty jak w temacie wątku.
Zakończmy na tym tą co najmniej dziwną "dyskusję".

Gustaw

  • Gość
06-09-2009, 17:11
OK.

euzebio

  • 15 / 5367
  • Nowy użytkownik
06-09-2009, 17:12
:) Dzięki.

lancaster

  • Gość
06-09-2009, 17:48
euzebio, moze zanim zaczniesz bredzić zapytaj czy widzialem/mialem/mam plyty Stockfisha.
Tak - mam :)

Nie kazdy poszukuje "dobrze nagranych" plyt z "dynamiką" :)
 Niektórym wystarczy dobra muzyka...ze Stockfisha też kilka tytułów mozna wybrac...lubie np Hotels & Dreamers Allana Taylora....tyle ze przejadł mi sie tak jak swego czasu o niebo lepsza Brothers in Arms Dire Straits...i to znaaaaacznie prędzej.
Do obu plyt co jakis czas będę oczeywiscie wracał :) . Ktos lubi Kult i co by nie mówić Kazik Staszewski jest na pewno wiekszą indywidualnoscia muzyczną niz p. Pawlik z całym szacunkiem kiedykolwiek będzie.

Co Tobie sie podoba w p. Pawliku(jego twórczości) jeśli mozna wiedziec ?
Widze ze uważasz sie za znawcę próbujac traktować rozmówców z góry ...a moze to tylko to co zwykle w takich przypadkach :)
Teraz moze pora napisac o swoich spostrzezeniach na temat obiektow swoich westchnień ?
Z przyjemnoscią poczytam.
Zarekomenduj coś jak juz postanowileś otworzyc przypadkowy niezobowiązujacy wątek z prosba o odpowiedzi na pytania na ktore "znasz" jedyniesłuszne  odowiedzi :)

euzebio

  • 15 / 5367
  • Nowy użytkownik
06-09-2009, 18:00
Za informacje o Stockfishu dziękuję, o to mi chodziło. Proszę o jeszcze!

Nie rozumiem tego akapitu:
"Co Tobie sie podoba w p. Pawliku(jego twórczości) jeśli mozna wiedziec ?
Widze ze uważasz sie za znawcę próbujac traktować rozmówców z góry ...a moze to tylko to co zwykle w takich przypadkach :)
Teraz moze pora napisac o swoich spostrzezeniach na temat obiektow swoich westchnień ?
Z przyjemnoscią poczytam."

Jeżeli pytam, to znaczy, że albo nie wiem, albo wiem niewiele i zwracam sie do osób, które wiedzą. A liczę, że są tu takie, bo bym inaczej nie pytał. Proste? Jakiś chyba niekumaty jesteś. Przeczytaj cały wątek ze zrozumieniem, powoli.
Obiektem moich westchnień są moje dzieci, ale to nie na temat. Nie zamierzam sie "wynurzać" w tej materii.

Za to przyjmuję tą wypowiedź:
"Kazik Staszewski jest na pewno wiekszą indywidualnoscia muzyczną niz p. Pawlik z całym szacunkiem kiedykolwiek będzie."
jako Twoją opinię. Trochę mnie może tylko dziwić porównanie pianisty jazzowego do Kazika, ale to już moja prywatna sprawa.
Posłucham Pawlika, to wyrobię sobie zdanie. Indywidualność Kazika jest mi dobrze znana.

lancaster

  • Gość
06-09-2009, 18:07
euzebio, jeśli nie wiesz albo wiesz mało - jak piszesz, to czy informacje powinny być nacechowane zachwytami ?

Napisz jak bardzo - chodzi o to, żeby dyskusja toczyła się w oczekiwanej atmosferze.

Rozumiem, ze negatywnych uwag nie przyjmujesz do wiadomości/nie interesują Cię one ?
Rozumiem i nie ma problemu.
Z pozytywów mogę wymienić, ze płyta pewnie nie przeskakuje.

euzebio

  • 15 / 5367
  • Nowy użytkownik
07-09-2009, 11:49
Zastanawiałem się, o co Ci chodzi, ale nie ogarniam tego absurdu. Jesteś chory na głowę.

majkel

  • 7476 / 5910
  • Ekspert
07-09-2009, 12:00
@euzebio, oddychaj powoli i głęboko, żebyś nie wpadł w hiperwentylację, a kiedy będziesz wzdychał do swoich dzieci, to postaraj się nie sapać. Tyle porad na dziś, potem pomyślimy co zrobić dalej, żeby się z Tobą dało normalnie dyskutować. Spokojnego dnia życzę.

euzebio

  • 15 / 5367
  • Nowy użytkownik
07-09-2009, 12:06
Nie rozumiem, o co tutaj chodzi, ale wiem, że niczego się nie dowiem. Myślcie sobie dalej, co robić. Może szklanka zimnej wody, lub lepiej całe wiadro?
Także spokojnego dnia życzę.

euzebio

  • 15 / 5367
  • Nowy użytkownik
20-09-2009, 01:27
Lancaster wiem, że wolisz Kazika i uważasz, że tu muzyk, któremu Pan Pawlik do piet nie siega.
Ale własnie dostał Zlote Lwy na festiwalu Filmowym w Gdyni za muzykę do filmu "Rewers". I przeczytałem, że jego jeszcze jedna płyta "Romantic Journey\' z Randym Breckerem (dzisiaj to postać na miarę Milesa Davisa w jazzie) własnie wyszła w USA i jest sensacją. Musze ją kupić, chociaż to jest podobno to samo, co Tykocin.

Płyte, o która pytałem juz mam i to jest genialna muzyka. Przypomina Jaretta i nie jest od niego gorsza.
I jeszcze dwie od firmy Stockfish. Nagranie świetne, ale muzyka bardzo cienka.


Jesteś na tym forum adminem? No nie wierzę...
Dla mnie jesteś jakis głuptak i chyba masz 15 lat.

Renia239

  • 213 / 5868
  • Aktywny użytkownik
20-09-2009, 09:29
Ja na płytę W.Pawlika Grand Piano mogę niestety tylko ponażekać ponieważ, moim zdaniem płyta ta jest źle nagrana i przez to nie mogę się skupić na muzyce. Cały czas słychać syczenie (brzęczenie) sprzęgniętych kabli. Jest to na tyle denerwująca dla mnie sprawa, że nie mogę jej wysłuchać do końca.

Gustaw

  • Gość
20-09-2009, 10:27
Buzz Marketing - (marketing plotki, marketing szeptany) pojęcie używane w dziedzinie marketingu i reklamy do opisania działań, jakie podejmują firmy w celu wywołania u swoich klientów pozytywnych rekomendacji odnośnie produktu, marki czy usług. Jest to dawanie ludziom powodów do rozmawiania o marce, produktach i usługach, oraz ułatwianie im nawiązania tej konwersacji.
Marketing szeptany jest cenioną formą promocji, ze względu na dużą wiarygodność komunikatów przekazywanych przez konsumentów. Ludzie są bardziej skłonni wierzyć pozytywnym opiniom swoich znajomych na temat produktu, którego używali, niż np. reklamom telewizyjnym.
Oprócz kontaktu twarzą w twarz, doskonałym medium do rozprzestrzeniania się marketingu buzz jest Internet.

Rafaell

  • 5033 / 5907
  • Ekspert
20-09-2009, 10:34
>> Renia239, 2009-09-20 09:29:14
To jest zasługa K701 przez podbicie o 6dB pasma do 15kHz a póżniej o kolejne 6dB wyciągaja wszystkie śmieci z nagrania.

A w temacie, to jest tyle muzyki wokół że skupianie się tylko na jednej płycie i zakładanie w tym celu specjalnego wątku jest po prostu nachalnym marketingiem.

Dobry produkt się sam obroni wczoraj np na Warszawskiej jesieni odbyło się prawykonanie muzyki Aleksandra Nowaka "Ciemnowłosa dziewczyna w czarnym sportowym samochodzie" ciekawe czy wyjdzie to na płycie aż żałuję że nie mam teraz na czym nagrywać. Kapitalna np symfonia Ears sum Pawła Szymańskiego też jak najszybciej powinna być wydana                

lancaster

  • Gość
20-09-2009, 10:39
euzebio, tak sie skada ze akurat faktycznie wolę Kazika od Pawlika :), co nie znaczy ze Kazik to dla mnie jakis fetysz muzyczny.
Widzisz... Anna Maria Jopek tez zabiega o nagranie plyty ze Stingiem....i nawet jesli to kiedys nastapi(wątpie) to nadal będzie tylko biegajacą za Stingiem artystką ktora dopiela swego.

...a Pawlik obok Jaretta....powiedzmy Włodek prawie jak Keith :)
Życze facetowi naprawdę dobrze, ale zarowno plytę uwazam za nie interesujące/nic nie wnoszace wydawnictwo
Nikt Cie nie potepia przeciez za kolejcję nagrań p. Pawlika, a rzucasz sie z personalnymi uwagami jak gluptakowaty 15 latek własnie.
Masz prostacką manierę dowalania sie do ludzi personalnie i słania im epitetów - co widać po twoich wczesniejszych wpisach w tym wątku.