Audiohobby.pl

Santana - Shape Shifter, nowa płyta gitarzysty

Rolandsinger

  • 2894 / 5900
  • Ekspert
03-06-2012, 19:37
Ktoś słuchał? Jeśli tak, to niech podzieli się wrazeniami.

Ja jestem w trakcie. Na refleksję przyjdzie czas.


_________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

almagra

  • 11514 / 5554
  • Ekspert
03-06-2012, 19:40
Aż strach zapodać.

Rolandsinger

  • 2894 / 5900
  • Ekspert
03-06-2012, 19:55
A co w tej płycie jest strasznego?


_________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

almagra

  • 11514 / 5554
  • Ekspert
03-06-2012, 19:57
Nie wiem,nie znam,ale po ostatnich dokonaniach,a la Corason Espinado nic dobrego bym się raczej nie spodziewał...

Rolandsinger

  • 2894 / 5900
  • Ekspert
03-06-2012, 20:13
To pierwsza od lat płyta instrumentalna Santany, od pierwszych nut wiadomo, że to zupełnie inna bajka niż Shaman itp.


____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Road To Nowhere

  • 1033 / 5902
  • Ekspert
07-06-2012, 09:16
No i ?
Jaka konkluzja po odsłuchu ?