Audiohobby.pl

Spotkanie Słuchawkowe 14 kwietnia 2012

Dj

  • 1088 / 4681
  • Ekspert
21-04-2012, 12:28
magus
Polmos Palikot postawił na nogi, Palikot przypomina mi trochę Korwina Mike.
Ten też ma bardzo ciekawe pomysły ale ma też powalone ostro poglądy.
a nie ma  Palikot racji z finansowaniem partii? kurna przed wyborami to PIS, PO ma co 5 min reklamy a partie małe nawet nie mają niektóre ani jednej reklamy.
to jest Demokracja? po pieronie...
Jak Tusk zatrudnił podczas swoich rządów 30tyś urzędników? gdzie o tym mówili? nigdzie a przecież Oni za darmo nie pracują. teraz wiek emerytalny chcą podnieść. niech wypierdzielą tych urzędników co nic nie robią. ostatnio Mój Tata załatwiał sprawy z urzędami 2 tygodnie mu zeszło.... Urzędy są dla obywateli? nie są przeciwko nim... paranoja.
w każdym mieście jest urząd gminy. co w Nim możemy załatwić a no niewiele a ile tam osób pracuje? bardzo bardzo wiele.
Ale przecież taka ustawa żadna nie przejdzie żeby urzędników pozwalniać, bo jak osoby rządzące zgodzą się na własne cięcia? to jest chore. Demokracji w polsce nie ma!  

Dj

  • 1088 / 4681
  • Ekspert
21-04-2012, 12:36
mi dzisiejsze czasy przypominają Polską szlachtę przed rozbiorami Polski...
Te dziady wszystko porozpierdziela byle było im dobrze...

Max

  • 2204 / 5403
  • Ekspert
21-04-2012, 12:52
>> magus, 2012-04-21 11:45:50
sorry Max, ale moja kobita to włącza, i mimo że kobita, to i tak ma wyrzuty sumienia... "

Ładne obrazki, sympatyczne buźki, żółte tulipanki... mozna smiało wyłączyć fonię. Ot kontekst poranno - kawowy.
Ale przyznaje, wyrzuty są, choć wynikają one z faktu tego automatycznego sięgania po pilota. To zdecydowanie nie jest dobry nawyk. Ale robi się coraz cieplej i będziemy juz wkrótce familijnie śniadać, a potem raczyć się kawą na tarasie.

A o muzyce poważnej mozemy pogaworzyć w odpowiednim wątku Magus. Wiem, ze Mahler, i prawdopodobnie Strawiński, ale bez konkretów. Oprócz tego będzie jeszcze o czym ?

Jaki jest problem z tym Pendereckim, bo sorry, naprawde przestaje kumac ? Że jak sie komuś podoba, to ten ktoś udaje ? Ze do dupy muza ? Czy moze raczej nieodpowiednie sympatie polityczne twórcy ?
Zaczyna mnie to juz żenować pomału.

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
21-04-2012, 13:11
Ja muzyki przede wszystkim słucham Max
Ale jak o czymś konkretnie chcesz ze mną pogadać, to zapodaj temat
Tylko pamiętaj, ja jestem nieszkolony, książek o muzyce też nie czytam ...
(Jeszcze raz, ja jej tylko słucham - ale też nie na zasadzie realizacji jakichś projektów muzycznych, zwyczajnie, co mi się podoba, to słucham, a co nie to nie)

A co do Pendereckiego...
skąd ci się jakieś podteksty dupno-polityczne wzięły?

myślałem, że to oczywiste, że mnie się zwyczajnie nie kojarzy fascynacja "takimi" programami z "taką" muzyką
ale jeśli uważasz, że jedno z drugim świetnie się komponuje, to tylko to chciałem wiedzieć i absolutnie mi to nie wadzi
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
21-04-2012, 13:19
>> Dj, 2012-04-21 12:28:14
>magus
>Polmos Palikot postawił na nogi,

jak to z tym Polmosem było, to różnie mówią, np. tu:
http://zbyszkozbogdanca.salon24.pl/219470,jak-palikot-polmos-wydoil-czyli-dramat-w-v-aktach

a gospodarkę w skali kraju (komisja "Przyjazne Państwo") pozostawił w stanie, w jakim pozostawił...


>Jak Tusk zatrudnił podczas swoich rządów 30tyś urzędników? gdzie o tym mówili? nigdzie a przecież Oni za darmo nie pracują.

30 tys.? :))))
doszła co najmniej stówa, a chodzą słuchy, że o wieeeeeeeele więcej...

i przypomnę, że Palikot był w tym czasie wice-przewodniczącym partii rządzącej
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
21-04-2012, 14:27
Mam wrażenie Max, że mylisz kanały od programami
Odszedł 13.10.2016r.

Max

  • 2204 / 5403
  • Ekspert
21-04-2012, 16:22
Ja niestety znowu przeczytałem coś, czego Magus nie napisał. (Czy to tylko mój problem z niektórymi jego wpisami, czy ktos jeszcze tez tak ma ? ;-)

W kazdym razie forma i język nieco zbyt kibolowskie. Przyznaje. Moze fora też pomyliłem ? ;-)
Jak to mówi szanowny Mikello: "Pardą"
:-)

P.S.
Przy okazji: Legia przerżnęła u siebie z Lechem ! Ale numer... :-)

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
21-04-2012, 16:24
Zdarza się ...

(i z niedoczytaniem, i z Legią :) )
Odszedł 13.10.2016r.