Audiohobby.pl

ZLOT PRZYJACIÓŁ STEREO I MELOMANÓW

Lutek

  • 535 / 5869
  • Ekspert
10-02-2010, 21:27
>marcow
Wiadomo, ze pewne proponowane lokalizacje musisz osobiscie obejrzec i ocenic czy sie nadaja.
Poniewaz, proponowana przeze mnie lokalizacja nie jest daleko od Poznania i ode mnie, wiec ze swej strony moge pomoc w kwestii dojazdu. Do mnie jedziesz pociagiem chwilke, a dalej pojedziemy samochodem do Mierzecina na rekonesans. Wszystkiego na miejscu sie dowiemy, obejrzymy pokoje, porozmawiamy o mozliwosci ewentualnych upustow i co najwazniejsze: zbadamy poziom poglosu  w  komnatach palacowych i pokojach  :-)  Komnaty moga byc wielkosciowo niezle na odsluchy. Na posadzkach polozone sa duze dywany, a na oknach wisza zaslony.



marcow

  • 1045 / 5358
  • Ekspert
11-02-2010, 12:47
Zlot odbędzie się w dniach 18-19 września lub 25-26 września 2010 r w:
(Kolejność alfabetyczna)-
-CZĘSTOCHOWA-duża baza noclegowa i hotelowa w różnych standardach,
-przy okazji można się pomodlić za pomyślność  audiofilizmu w Polsce,
-ŁÓDŹ-duża baza hotelowa, Najbardziej centralnie położone duże miasto w Polsce,
-prośba do forumowiczów z Łodzi o wskazanie odpowiednich miejsc,
-POZNAŃ-duża baza hotelowa, rekreacyjna(w Poznaniu jest 5 jezior),
-http://campingmalta.poznan.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=5

Jest jeszcze WARSZAWA ale tam jest już AS i czy warto pchać się z jeszcze jedną imprezą?

Proszę o Wasze głosy, Poznań nie jest uprzywilejowany ale ma dużo zalet.
Bardzo trudno jest wybrać miasta optymalne pod każdym względem do organizacji takiej imprezy.
Analizowałem Konin, Kutno, Płock, Piotrków Trybunalski, Radom, Kielce ale zawsze coś było nie tak.

Z Krakowa do Poznania jest 400 km a z Krakowa do Budapesztu 393 km. Rzeczywiście bliżej!

marcow

magus

  • 20990 / 5905
  • Ekspert
11-02-2010, 13:27
marcow,

a dlaczego impreza musi być w jakimś mieście?
Odszedł 13.10.2016r.

marcow

  • 1045 / 5358
  • Ekspert
11-02-2010, 15:22
Nie mam nic przeciwko wsi, ale tam trudniej dojechać
Jak będą chętni to może być w okolicach miast, które wymieniłem.

marcow

cir

  • 360 / 5905
  • Zaawansowany użytkownik
11-02-2010, 18:11
Lutek
atrakcyjne miejsce na zjazd to zwykle cos atrakcyjnego turystycznie
parki zamkowe i stawy sa zwykle nieatrakcyjne dla ludzi przybywajacych  na zjazdy pisze  to z doswiadczen
atrakcyjne sa morze bo  chca  pospacerowac, znane jeziora, góry i bliskosc znanego turystycznego  miasta
 

cir

  • 360 / 5905
  • Zaawansowany użytkownik
11-02-2010, 18:39
w łodzi dobre miejsce na zjazd to manufaktura i hotel http://www.andelslodz.com/pl/strona-glowna/
tyle ze hotel drogi
jak pojdziemy na przedmiescia ze spaniem i wystawą to znów tylko pola
kiedys proponowałem wam hotel skalny w jurze , niestety jego link nie działa
http://209.85.129.132/search?q=cache:7MSOHXDMSzIJ:www.hotelskalny.pl/+hotel+skalny&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
własciciel to audiofil jak sadze bo handluje sprzetem audio na allegro

marcow

  • 1045 / 5358
  • Ekspert
12-02-2010, 08:31
Hotel w Manufakturze  musi być bardzo drogi, bo cennika nie mogę znaleść!!

Zastanawiam się jaki audiofil będzie spacerował mając do wyboru słuchanie?
Tylko dwa dni!
Może rodziny lub osoby towarzyszące, ale kto z nimi przyjedzie? Proszę to zgłaszać
marcow

magus

  • 20990 / 5905
  • Ekspert
12-02-2010, 09:21
marcow,

słuchanie od 8.00 rano (no dobra, od 10.00 - integracja poprzedniego wieczora) do 22.00 non-stop jest niemożliwe

a w każdym razie nie ma sensu

potrzebne jest kilka przerw na regenerację


i teraz, ja wolę przespacerować się w okolicznościach jakiejś przyrody niż dawnych zakładów Marchlewskiego albo jeszcze dawniejszych - Poznańskiego

nie wiem jak inni...

p.s. co znaczy że popieram twój sceptycyzm co do Manufaktury
Odszedł 13.10.2016r.

Lutek

  • 535 / 5869
  • Ekspert
12-02-2010, 09:36
>> magus, 2010-02-12 09:21:47
marcow,
...potrzebne jest kilka przerw na regenerację
i teraz, ja wolę przespacerować się w okolicznościach jakiejś przyrody...


Ja rowniez...

lancaster

  • Gość
12-02-2010, 09:39
magus, moje podejście znasz. Na takich spotkaniach lubię pogadać, wypić mineralną....marcow w takich razach wypraszał mnie do kuchni :) - o co nie mam najmniejszych pretensji.
Muzyki to ja sobie słucham np. teraz :D Spotkania traktuję czysto towarzysko, ale też nie przeszkadzam myślę osobom chcącym spędzić czas na odsłuchach non-stop.
Często się co najmniej jedna(oprócz mnie)czarna owca znajdzie, która trochę posłucha, trochę pogada.
Nie marudzę też ze meet odbędzie się w miejscu w które rowerem jechałbym tydzień....mogą być i Bieszczady jak dla mnie. np. atrakcyjniejsze i z większą przyjemnością się wybiorę niż w centrum miasta.....a możne raczej chętnie z centrum miasta wybywam na weekendy:)

majkel

  • 7476 / 5902
  • Ekspert
12-02-2010, 09:43
Częstochowa jest git. Ceny cateringu bądź zakwaterowania znośne, wokół Jura Krakowsko-Częstochowska z wieloma trasami rowerowymi po piachu i po twardym, lasy, ruiny zamku w Olsztynie i zamek w Ogrodzieńcu dla chcących się powiercić po okolicy.

magus

  • 20990 / 5905
  • Ekspert
12-02-2010, 09:46
Lancaster,

wzorem Discomaniaca z sąsiedniego forum, który zabrania kręcić filmy na aparatach fotograficznych :), zakładam, że każdy wykorzysta Spotkanie zgodnie z przeznaczeniem - do słuchania :)

mając jednocześnie nadzieję, że marcow nie zrobi na koniec zbyt wymagającej kartkówki :)
Odszedł 13.10.2016r.

marcow

  • 1045 / 5358
  • Ekspert
12-02-2010, 11:59
Koło Częstochowy jest zamek w Olsztynie a koło Janowa w Złotym Potoku ośrodek szkoleniowy:
http://www.womczest.edu.pl/rodn/default.php?main=struktura&sub=osrodek
Kiedyś byłem tam na rajdzie rowerowym fajne tereny. Cisza. Do Częstochowy ok 20 km.
Może tam, jakby wynająć cały ośrodek to by było niedrogo. Tylko wtedy była by to impreza zamknięta albo z małą ilością zwiedzających. Ale może to dobrze bo dotrą tylko najbardziej zaangażowani!

majkel  jesteś rowersem? Może w pogaduchach założymy temat "Rowery i Stereo" albo coś takiego?

marcow

magus

  • 20990 / 5905
  • Ekspert
12-02-2010, 12:25
Byłem kiedyś w Złotym Potoku

okolica piękna, ale samego ośrodka już nie pamiętam, bo to było 15 lat temu
Odszedł 13.10.2016r.

majkel

  • 7476 / 5902
  • Ekspert
12-02-2010, 14:21
>majkel jesteś rowersem? Może w pogaduchach założymy temat "Rowery i Stereo" albo coś takiego?

Nie aż takim, zwłaszcza w ostatnim roku. Niemniej okolice zwiedzałem. Janów i Złoty Potok znam, spokojne i czyste tereny, przyjemnie choćby pospacerować.