Audiohobby.pl

Michael Jackson nie zyje.

almagra

  • 11514 / 5566
  • Ekspert
02-07-2009, 23:14
Krzywda niewinnych dzieci jest najstraszniejszym złem tego świata.

Gustaw

  • Gość
02-07-2009, 23:17
>> almagra, 2009-07-02 23:14:37
Krzywda niewinnych dzieci jest najstraszniejszym złem tego świata.

Zgoda. Przyznam, że nie pamiętam czy go za to skazano czy uniewinniono.
Pamiętam jednak, że skandale z tym związane wybuchały zwykle przy okazji wydania nowej płyty a to rodzi u nie pewne podejrzenia.

Rafaell

  • 5033 / 5908
  • Ekspert
02-07-2009, 23:20
>> almagra, 2009-07-02 23:02:37
Jak by wszystko było takie oczywiste to tez bym sie przychylał do Twojej opinii. Majkel Jackson przeżył w dzieciństwie traumę i na pewno tym psychopata był jego ojciec. Jackson jest wynikiem urazów psychicznych i jedyna jego nie skrzywiona psychika pozostała w tworzonej przez niego muzyce. Stres zabija takze a raczej przede wszystkim u małych dzieci neurony i dla tego ten człowiek jako dorosły okazał się taki nieprzystosowany do życia pośród innych.
Należy winić również za to państwo z ich na papierze deklarowanymi prawami dziecka (tak że u nas w Polsce to tak OT)
                 

almagra

  • 11514 / 5566
  • Ekspert
02-07-2009, 23:28
Guciu,pomówienia o pedofilię to bzdura medialna, ja zupełnie nie o tym mówię.Chodzi mi o koszmar,który uczynił własnym dzieciom z powodu patologicznej troski,nadopiekuńczości,braku uczuć wyższych,infantylności,natręctwa antybakteryjnego,braku matek lub stałych opiekunek...Dzieci te stały się teraz obiektem przetargowym w związku z pieniędzmi...

almagra

  • 11514 / 5566
  • Ekspert
02-07-2009, 23:31
Rafael,mój ojciec też był psychopatą.Mam dwóch synków,których kocham i na pewno nie zrobię im żadnego urazu psychicznego.

Gustaw

  • Gość
02-07-2009, 23:32
>> almagra, 2009-07-02 23:28:2
Teraz rozumiem. OK.

Rafaell

  • 5033 / 5908
  • Ekspert
02-07-2009, 23:43
Prawidłowo utrzymany pies nie żre się bo ma dobra karmę i jest odpchlony

Pogody w wychowywaniu dzieciaków no i dużo czułości od kobiety

Pozdrawiam
Rafaell
                 

Gustaw

  • Gość
02-07-2009, 23:44
>> Rafaell, 2009-07-02 23:43:19
Prawidłowo utrzymany pies nie żre się bo ma dobra karmę i jest odpchlony


Kurczę !... a już zacząłem się drapać ;-)

misiomor

  • 2094 / 5913
  • Ekspert
03-07-2009, 00:16
>> Rafaell, 2009-07-02 23:20

"Należy winić również za to państwo z ich na papierze deklarowanymi prawami dziecka "

Obawiam się że wkraczanie państwa na teren rodziny żeby chronić dzieci przed rodzicami - psychopatami to lekarstwo gorsze od choroby. Jakoś dzieci statystycznie lepiej chowają się w domach pod opieką rodziców-niefachowców niż w domach dziecka pod opieką najwykształceńszych pedologów (speców od dzieci).

Lepiej żeby psychopata skrzywdził 1 dziecko na 100 - niż urzędnicy pozostałe 99 włażąc na teren rodziny z buciorami. Wiem że to nie jest łatwy problem ale IMHO nie-wtrącanie się jest najmniejszym złem ze wszystkich dostępnych strategii.

almagra

  • 11514 / 5566
  • Ekspert
03-07-2009, 00:19
Misiomor,na pewno !!!

szwagiero

  • 2239 / 5913
  • Ekspert
03-07-2009, 22:48
Prosiłbym któregoś z moderatorów o usunięcie durnych wpisów z tego wątku nie dotyczących tematu!

Co do kwestii MJ, ja również nigdy wiele go nie słuchałem, oczywiście jak wszyscy znałem ze słyszenia jego hity, oglądałem teledyski, natomiast nie kontemplowałem jego płyt garściami. Od jakiegoś pół roku czasami w pracy słuchałem albumu "Thriller" i bardzo mi się spodobało. Dopiero teraz zapoznaję się dokładniej z jego twórczością i uważam go za za naprawdę genialnego artystę nie tylko wokalistę, ale również aranżera, tancerza itd. Był bardzo "dokładny" w tym co robił.

Co do jego osoby i spraw nie związanych z muzyką, to ciężko jest cokolwiek oceniać na podstawie doniesień mediów, tak jak ktoś już to napisał wcześniej - nie ma to wielkiego sensu, można tylko dywagować... facet był być może zagubiony i nieprzystosowany, natomiast jakie ma to znaczenie? Ludzie są różni, być może był zbyt wrażliwy i inteligentny, może faktycznie dzieciństwo skrzywiło jego psychikę? Każdy niech oceni go sobie sam, natomiast żadne oceny nie umniejszają jego dokonań.

Almagra co do dzieci - być może jest coś w tym, co piszesz, że MJ nie powinien był mieć dzieci, a jeśli już, to nie powinien sprawować nad nimi opieki, choć jak wyglądało ich życie u jego boku na prawdę zapewne wiedzą tylko one, może kiedyś o tym opowiedzą? Co do Twojego stwierdzenia, że nigdy nie zrobisz swoim dzieciom krzywdy... wcale nie mówię, że tak nie będzie, ale z reguły rodzice nie zdają sobie sprawy o tym, że tę krzywdę robią, dlatego że nie są przeważnie w stanie obiektywnie ocenić swojego działania. To co napisałeś o swoim ojcu w pewnym sensie Cię do tego predysponuje, bo być może nie zrobisz swoim dzieciom krzywdy, jakich być może Ty doświadczyłeś od swojego ojca, ale warto uważać, żeby nie przegiąć w drugą stronę... śliski i trudny temat generalnie, sorry za tą małą prywatę - mam nadzieję, że nie masz mi za złe.

Pozdrawiam,

almagra

  • 11514 / 5566
  • Ekspert
03-07-2009, 23:01
Nie doświadczyłem strasznych krzywd od ojca w dzieciństwie.Po prostu niczego nie doświadczyłem...

Lt_Bri

  • 153 / 5855
  • Aktywny użytkownik
07-07-2009, 20:03
Ktoś ciekawie i dość trafnie skomentował:
Mam wiadomość dla wszystkich ładnych ludzi świata...
Jeśli jesteście ładni, albo może jesteście nawet i piękni,
 to nas BRZYDKICH SKURWYSYNÓW jest więcej na tym świecie niż was.
Więc uważajcie!!!         Frank Zappa

cadam

  • 4401 / 5913
  • Ekspert

stefan5000

  • 142 / 5914
  • Aktywny użytkownik
08-07-2009, 16:38
Kto widział ceremonie pogrzebowa? I co myślicie o jego córce? Bo ja nie mogę się u niej dopatrzyć żadnych murzyńskich rysów.Sorry za obcesowość,ale to nie ze złośliwości, wynika to tylko z mojej ciekawości.