Audiohobby.pl

Smarfron's Audio Nirvana

Rolandsinger

  • 2894 / 5919
  • Ekspert
05-06-2013, 19:15
@ Fallow

Absolutnie zgadzam się z tym, że ludzie od Sailfisha powinni uderzyć w geeków, a nie w masy, dla których system Apple jest ideałem. Przy takim podejściu mają szansę na spacyfikowanie tej grupy konsumenckiej, gdy będą zaś celować w Kowalskiego, ten ostatni może się nie przekonać, a taka strategia na pewno zrazi fanatyków IT.


___________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Cypis

  • 2479 / 5057
  • Ekspert
06-06-2013, 07:35
>> zibra, 2013-06-05 11:01:32
>> Kupiłem lumie 620,

Ciekawe czy uda Ci się odtworzyć np. FLAC, APE, OGG ;) Daj znać. Trzymam kciuki.

Pzdr, Tomek
d(-_-)b

asmagus

  • 4439 / 5467
  • Ekspert
06-06-2013, 11:11
Czy STweaks działa z kernelem, który jest standarodow z Androidem 4.1.2 na jądrze 3.0.31-906407

asmagus

  • 4439 / 5467
  • Ekspert
06-06-2013, 11:21
Sorry no kernel support ;)

zibra

  • 812 / 5014
  • Ekspert
06-06-2013, 11:57
Na lumii do biegania wystarczy mp3. Rozumiem, ze nie odtwarza innych formatów?
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

Rolandsinger

  • 2894 / 5919
  • Ekspert
06-06-2013, 12:06
Moja kobieta od początku używa Windows Phone i jest baaaardzo zadowolona. WP8 obsługuje wszystkie formaty, z FLAC, APE włącznie, skąd takie info, że tylko mp3???

Największą zaletą tego OS jest trudność w uwaleniu. Można tapać cokolwiek i tak się nie zwiesi, a na pewno się nie zepsuje. W Andku wystarczy kilka chwil i mamy klops.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Rolandsinger

  • 2894 / 5919
  • Ekspert
06-06-2013, 12:07
Zibra, oczywiście mówiłem o WP8, 7.8 bodajże też ma już obsługę wszystkich formatów.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

fallow

  • 6457 / 5888
  • Ekspert
06-06-2013, 12:09
@Asmagus. Ta apka przeznaczona byla poczatkowo dla Samsunga S2 i S3 i "Siyah" kernel\'a. Ja uzywam jej na S3 i Perseus kernelu. Prawdopodobnie zadziala na wiekszosci kernelow, ktore maja obsluge interfejsu /res/uci.sh

Ale jest wiele innych tego typu apek albo np. uniwersalne takie jak calkiem dobry -> https://play.google.com/store/apps/details?id=rs.pedjaapps.KernelTuner

zibra

  • 812 / 5014
  • Ekspert
06-06-2013, 12:11
Dzieki, odnosilem sie do słów Cypiwa. Lumie do mnie przemawiają, a androida i tak nie wykorzystuje. Jak bedzie fajnie to później zmienię na wyższy model.
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

asmagus

  • 4439 / 5467
  • Ekspert
10-06-2013, 16:31
Wszedłem w posiadanie Xperia Z, dam znać niebawem jak wypada w dziedzinie audio.
Ważyłem w jednej dłoni S4, którego znam dobrze, w drugiej Xperię Z, a przerzucałem HTC One równoczesne i padło na Xperię Z.
HTC One świetnie wykonany, naprawdę stylowo, tu iPhone może mieć nawet kompleksy. Najsłabiej w ręce wypada, najlepszy "elektronicznie", Samsung GalaxyS4. Xperia robi bardzo dobre wrażenie, kolory ma względem Samsunga blade, ale wydają się naturalniejsze. Zobaczymy jak to wypadnie w użytkowaniu. Dlaczego porzuciłem Samsunga.... miałem Nota, złamał się ekran, koledze w Note II złamał się już dwa razy.

Rolandsinger

  • 2894 / 5919
  • Ekspert
10-06-2013, 23:07
I tak uniknąłeś wyrzucenia kasy na Plasticzan Szajs 4, a masz coś porządnego. Moje gratulacje!

Z tym Samsungiem to jest trochę jak z audiohobby. Nie wiem, czy ktoś by zapłacił za Trabanta z silnikiem i zawieszeniem od Porsche tyle co, za Porsche, a tu - proszę bardzo, obudowa za 2 zł, a cena taka jak w urządzeniach normalnie wykonanych. Po prostu rynek audio bis!
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

fallow

  • 6457 / 5888
  • Ekspert
10-06-2013, 23:19
Ty po prostu nie rozumiesz Rolo, ze nie dla wszystkich telefon to bizuteria z funkcja smarfona tak jak dla Ciebie.

Czy to wyglada mniej czy bardziej plastikowo nie robi na mnie wielkiego wrazenia a Ty sie nad tym rozwodzisz jak bys mial w lozku 18tke ;))

Gdy pisze kawalek prostego kodu w OpenGLu i widze jak tandetnie sa zaimplementowane drivery do hardware\'u HTC to trafia mnie szlag. Zdecydowanie wole zapewnic sobie telefon, ktory jest w 100% zgodny z platforma na ktorej jest oparty niz taki ktory wyglada ladnie i jest "prawie zgodny" bo firma nie ma niestety kasy a co za tym idzie zasobow i woli je przeznaczyc na marketing :))

Niestety wiekszosc ludzi kupujacych te plasticzany to jednak g33ki. Ludzie ktorzy traktuja telefon jak bizuteria z reguly kupuja sprzet, ktory jest dobrze zrobiony a przy tym jeszcze zrobiony dobrze softwareowo - iPhone\'a.

Sony, ktorego wybral kolega jest przynajmniej pod tym katem wyraznie bardziej dopracowany niz HTC ale do iOSa mu daleko. Nawet do Szajsunga.

PS. Co ciekawe telefon wpadl mi dzisiaj na sciane w firmie, byl rzucony dosc mocno. Nie pekl wyswietlacz a na obudowie nie ma ani sladu.
PS2. Nie lubie nosic telefonu w prezerwatywie a rowniez nie ma jeszcze ani jednego sladu ;) Ciekawe. A niby taki gowniany ten plastik.

majkel

  • 7476 / 5918
  • Ekspert
10-06-2013, 23:24
Ostatnio dotarło do mnie, w sumie po kilku latach, co tracę nie posiadając smartfona (bo nigdy nie miałem).

NIE MOGĘ SKANOWAĆ KODÓW!!!!

microb1987

  • 131 / 5853
  • Aktywny użytkownik
12-06-2013, 13:57
A co powiecie na HTC One S i wykorzystanie go w roli przenosnego odtwarzacza? Ponoc dosc znosnie gra, a i cena za niego dosc przyzwoita.

almagra

  • 11514 / 5573
  • Ekspert
12-06-2013, 21:26
Na pewno nie jest lepszy od THC One Puff...