Audiohobby.pl

Czy nie za dużo Piotra Kaczkowskiego w 3 PR?

macrob

  • 74 / 5915
  • Użytkownik
19-10-2008, 22:11
Bardzo mi się podoba to co napisałeś
>bo tak Cie ta ekipa wychowala i wychodowala,
Jest dokładnie tak jak piszesz, wybacz ale z tego

Co za bzdury- w latach osiemdziesiątych muzyka była prezentowana w/g gustów prowadzących a nie "rozdzielnika partyjnego", jakie znaczenie miało by: Dead Can Dance - czy This Mortail Coil ?
W każdym radiu muzycznym są czyjeś gusta, każdy redaktor je ma, czy to komunista, czy amerykański czarny DJ.
To była, mimo, że nie popieram minionego ustroju, szansa na usłyszenie czegoś więcej niż wszechogarniającego POPu , który zalewał właśnie świat. To dlatego w Bolkowie na Dolnym Śląsku jest największy festiwal rocka gotyckiego... Bo są fani wychowani przez m.in. Tomka Beksińskiego Ś.P. . Sam byłem na tzw wieczorach płytowych, gdzie T.Beksiński przyjechał z np. płytami  Marillion  do Domu Kultury w pipidówku. I opowiadał..., prezentował muzykę...
macrob

Pozdrawiam

violett

  • 786 / 5904
  • Ekspert
24-10-2008, 21:11
Dla mnie Piotr Kaczkowski może być, choć wolałbym aby w piątki po 12.00 zamiast jego nowej audycji 3M było coś innego. Najlepiej Ptaszyn.

bonaventura

  • 34 / 5788
  • Użytkownik
25-10-2008, 17:41
Niestety musi być za dużo Kaczkowskiego po tym, jak wypędzili  Marka Niedżwieckiego. Pana Piotra słucham od 1975 roku. I coraz bardziej razi mnie jego manieryzm. Przestałem tez słuchać "Siesty\'. Muzyka jest znakomita w tym programie,lecz manieryczne ględzenie prowadzącego jest dla mnie nieznośne. W radiu musi być równowaga estetyczna między słowem mówionym a muzyką. Brakuje mi tej dowcipnej rzeczowośći, dystansu Marka Niedżwieckiego. Szkoda.

bonaventura

  • 34 / 5788
  • Użytkownik
25-10-2008, 22:21
Przecież nie słucham go bez przerwy. Byłem młodszy i inaczej odbierałem wiele rzeczy. Dziś jestem inny a Pan Piotr nie. I tu  on ma problem.  Nie nadąża za mną i kolegami słuchaczami z "mojej klasy". Stare konie z nas i na rzeczy  patrzymy bez egzaltacji. Niestety nie chce On uznać siebie za pokoleniowego prezentera.
Atopos-nie zgadzam się jednak z twoimi poglądami-"bo nie zna życia , kto nie służył w marynarce"...

zjaryz

  • 289 / 5881
  • Zaawansowany użytkownik
25-10-2008, 23:15
a ja dalej swoje: za dużo! ZA DUUUUUUUUUUUUUUUUUŻO!!!!
zjaryz