Audiohobby.pl

Wymiata wtyku typu JACK - krok po kroku dla laików

lancaster

  • Gość
06-12-2009, 17:57
x500, znany z tego ze rekabluje słuchawki to juz coś !:)....dzisiaj ludzie sa znani głównie z tego ze sa znani :)
Instrukcja wymiany wtyku jest jak kazda inna. Przy zakupie dowolnego rtv masz instrukcje....jak masz potrzebę to napisz własna ofertę i umieść ja w AudioSalonie.
To czy ktos pisze z czego jest znany czy nie pisze ale jest :) jaka to różnica....policz ile osob wkleja na całym swiecie i nas schematy urzadzen które sklada za kase....eee tam.
Byle sie nie wpierniczali ludzie e swoimi ofertami w kazdy wątek

x500

  • 461 / 5884
  • Zaawansowany użytkownik
06-12-2009, 18:34
No dobrze , niech Ci bedzie ;-)
W tutorialu przydalaby sie instrukcja krecenia galka glosnosci ...

Dawid-SS

  • 325 / 5497
  • Zaawansowany użytkownik
06-12-2009, 19:08
http://forum.mp3store.pl/topic/58202-wymiana-wtyku-typu-jack-tutorial/ tu macie plik i nigdy nie wygaśnie. Przykro mi że każdy odbiera takie coś jak jakiś atak, znany z recablingu, bo sporo ludzi sie do mnie zgłosiło. Na tym forum do jednak sami doswiadczeni są i wiedza jak co zrobić super :) pozdrawiam i prosze o usunięcie tematu bo byl bzdurny tutaj.

lancaster

  • Gość
06-12-2009, 19:32
Dawid, ja bym temat zostawił. Sam ostatnio kilka swoich wpisow usunąłem bo mialem dość....i szczerze mowiąc po czesie machnąłem ręką. Jesli chcesz to temat naturalnie usunę. Prosze o potwierdzenie na PW.

__kot__

  • 724 / 5907
  • Ekspert
06-12-2009, 20:00
>> Dawid-SS, 2009-12-06 19:08:05

Dawid,
Daj spokój - fajny pomysł na temat (ogólnie podstawy to fajny temat - bo przecież nie każdy jest zaawansowany i od razu buduje wzmaki) i dobrze, że zaistniał.
Nie przejmuj się tym dziwnym zarzutem o autoreklamę - oby więcej takich tematów. Ja to wwidzę zupełnie inaczej - inicjatywa dzielenia się swoją wiedzą i umiejętnościami to dobra rzecz - szkoda, że durna reakcja jednego z forumowiczów przyprawiła Ciebie o niesmak... Nie tak powinno być
Wielu ludzi to z pewnością doceni ten post i inne, jeśli tylko zechcesz tu jeszcze cokolwiek umieścić - ja na pewno.
Pozdrawiam

http://stereo-underground.pl

x500

  • 461 / 5884
  • Zaawansowany użytkownik
06-12-2009, 21:09
Byc moze moja reakcja byla zeczywiscie durna ale czy taki temat nie powinien byc w innym niz Sluchawki podforum ? Moze w DIY ?
Kilka dni temu dalem w Audio Salon topick o sprzedarzy SOHA III i zostal usuniety bez ostrzezenia czy powiadomienia .

Reakcja durna ale czy robienie obszernej instrukcji jak zmienic wtyczke jest bardziej powazne ?
Ale ok , odpuszczam .

lancaster

  • Gość
06-12-2009, 21:48
x500, Audio Salon jest przewidziany dla wpisów zwiazanych z prowadzona działalnoscią. Ogoszenia prosze umieszczac w dziale ogloszen.
Dzis np. usunąłem z zakładki DIY temat - ogłoszenie faceta ktry sprzedaje transformator. Sorry, ale temat w stylu: czesc mam na sprzedaż trafo za 70zl to nie jest temat tylko ogoszenie, podobnie jak twój temat o Soha.
Jesli prowadzisz dzialalnośc....albo przynajmniej chcialbyś;) to otwórz wątek w AudioSalonie i tam bezproblemowo dzialaj.
Inaczej zawsze bedą pretensje, a w sumie nie ma o co....kwestia odpowiedniego miejsca.