Audiohobby.pl

WLM

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 09:19
Wchodze sobie na audiostereo przed chwilą a tam bardzo ciekawy temat:
http://www.audiostereo.pl/Super_PAC_WLM_nastepny_mit_upadl_41992.html

Moze bym nie powiedział ze mit upadł bo peerless to bardzo dobre glośniki jak za swoja kasę :)
....no w kazdym razie efekty uzyskane przy ich pomocy jak dla mnie sa bardzo OK. Serio - jak dla mnie liczy sie pomysł i jezeli nawet takimi środkami uzyskano "holograficzną " i niesamowitą hiendowa:) przestrzeń i bardzo interesujaca barwe to pozostaje bic brawo.
W najtańszym modelu podstawkowca dla przypomnienia WLM stosuje gwizdek z Altusa. I tu tez bym sie nie smiał(conajwyżej ze snobów ktorzy opowiadaja ze to jakiś hitech tam jest zastosowany i czary mary), bo efekty w tym pasmie sa pewnie na poziomie kolumn za 10Kzł....a to tuba ! ....z altusika :)

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 09:24
...tak dla jasnosci....gdybym mial kupowac kolumny to WLM bylby brany pod uwage w pierwszej piatce. Nawet gdyby graly tam glosniki z chinskiego bumboxa. Serio. Dxwiękowo sa uwazam interesujace i dla mnie to jest jedyny wyznacznik wartosci zestawu.....a nawet moze z przekory majac do wyboru kolumne z "wypasionymi" przetwornikami i jakimis wynalazkami ale grajacą lepiej/porownywalnie tym bardziej wybralbym "wynalazki" :) - dla hecy :)
Teraz to mnie ineteresuje tylko czym  PAC różni sie od super PACa :) Super PAC to 2 peerlessy :)...a PAC ?

marko3T

  • 421 / 5906
  • Zaawansowany użytkownik
24-04-2008, 09:54
WLM słuchałem którejś tańszej podłogówki i w bezpośrednim porównaniu (takie lubisz) grała  ....jak altus.
Pamiętam , że gawiedzi sie podobało , ale dla mnie to było brzmienie efekciarskie.

PAC ...zgaduje jeden Peerless?


____________________________
Dobrze słyszę??  Tak , to bassreflex!
__________________
Tylko V2!

a_men

  • 746 / 5900
  • Ekspert
24-04-2008, 10:05

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 10:05
marko, nie wiem co tam jest, dlatego pytam :))))
Ludziom nieuprzedzonym....takim "z ulicy", muzykom lub melomanom podoba sie typ prezentacji ala fullrange....cóż począc :)
Czasami se zastanawiam czy audiofil to nie osoba poszukująca bardziej sylikonowych piersi niż te naturalne !:)
Są ładne, kragle, swietnie wypchane, mają rowne rozmiary, prześwity i te sprawy a jednak co tu duzo mowić wole naturalne :)
oczywiscie sa pewnie wypadki gdzie ingerencja chirurga est niezbedna....ale i tak widac ze to nie jest naturalne....choc moze i ładne :)

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 10:07

"Dwa Peerlessy, o ile to Peerlessy. "....a sa podejrzenia ze tez tonsile ???? moze te z mietków ?:)))))

a_men

  • 746 / 5900
  • Ekspert
24-04-2008, 10:09
A czy Tonsil robi membranowe (stozkowe) wysokotonówki?

marko3T

  • 421 / 5906
  • Zaawansowany użytkownik
24-04-2008, 10:14

O ile pamiętam robił.



____________________________
Dobrze słyszę??  Tak , to bassreflex!
__________________
Tylko V2!

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 10:15
pewnie ze robi :)))))

a_men

  • 746 / 5900
  • Ekspert
24-04-2008, 10:16
Własnie znalazłem. Ale byłyby jaja, gdyby to był którys z tych:)
http://www.e-tonsil.pl/index.php?d=katalog&k_id=18

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 10:18
i Panowie caly czas....żeby nie bylo WLM mi sie bardzo podobal i cokolwiek by tam nie bylo nadal podobac bedzie(niezaleznie od ceny - skoro graja IMHO lepiej niz w większości  konkurencja na podobnym poziomie cenowym) to dlaczego nie ?

lancaster

  • Gość
24-04-2008, 10:22
amen a dlaczego jaja ? Po raz kolejny gluche snoby mialyby utarte nosy :))))
....a moze po prostu zaczęliby ludzie sluchać zamiast sie zastanawiać "co tam siedzi" i co na ten temat napisał jakiś redaktor, czy inny "przewodnik" :)

a_men

  • 746 / 5900
  • Ekspert
24-04-2008, 10:23
>lancaster
Własnie to miałem na myśli. Mi metki i ceny nigdy nie grały.

marko3T

  • 421 / 5906
  • Zaawansowany użytkownik
24-04-2008, 10:41

To ciekawe , mi tez . Jednak WLM mi nie przypadł do gustu.



____________________________
Dobrze słyszę??  Tak , to bassreflex!
__________________
Tylko V2!

  • Gość
24-04-2008, 19:40
Gdyby w nich były estradowe tubowce Tonsila to rzeczywiście można by uznać tę nadstawkę WML za hi-end. Ale ja się tam takiej informacji nie doczytałem.
Skąd to wysnulicie?