Audiohobby.pl

Co zaliczamy do Hi Endu ?

lancaster

  • Gość
11-04-2015, 12:27
...

Lancaster, szykuj sie!!!

no nie wierzę :-))) a jednak :-)))

pytanie czy jestes gotowy na najlepsze kolumny na świecie ???? :-))))

PS. Ty sie Gustaw nie ciesz bo są jedne wygladajace na sensowne Magico (nie sluchalem), acz jak mawiał Bruce Lee "metka nie gra" ;-) :

Gustaw

  • 3857 / 3328
  • Administrator
11-04-2015, 12:47
Moja kobieca intuicja podpowiada mi że z Medżiko jest tak samo jak z Rej Mio i innymi wielowiekowymi gwiazdami audio wykreowanymi na gwiazdy w jedno popołudnie. Dajcie mi kuchenkę mikrofalową i miion dolców na marketing to zrobie z niej najlepszy wzmacniacz w tej galaktyce do którego będą przychodzić recenzenci i to na kolanach a wieczni testowacze dostawać będą ślinotoku na sam jej widok. Tych tubek zdaje się słuchałem ale grały tak , że nie pamiętam jak. :-)

magus

  • 20990 / 5910
  • Ekspert
11-04-2015, 12:59
Gustaw nie hejtuj!

(hi-end bez milionów to jak wykwint bez smaczków ...)

Odszedł 13.10.2016r.

Gustaw

  • 3857 / 3328
  • Administrator
11-04-2015, 13:14
Gustaw nie hejtuj!

(hi-end bez milionów to jak wykwint bez smaczków ...)

Wcale nie hej tuję. Przecież nawet słowem nie wspominałem o atomowym zegarze Antelope Audio zmiejszającym dzitter o pięć set milionów lat świetlnych i przenoszącym każdego słuchacza w tak odmienne stany świadomości, że są onne znane jedynie mnichom buddyjskim i palaczom joyntów.

zdezintegrowany

  • 1278 / 4702
  • Ekspert
11-04-2015, 14:32
lan, czy to jest pokój tego słynnego audiofila elberota?
zdezintegrowany

zdezintegrowany

  • 1278 / 4702
  • Ekspert
11-04-2015, 14:33
Gustaw nie hejtuj!

(hi-end bez milionów to jak wykwint bez smaczków ...)

Wcale nie hej tuję. Przecież nawet słowem nie wspominałem o atomowym zegarze Antelope Audio zmiejszającym dzitter o pięć set milionów lat świetlnych i przenoszącym każdego słuchacza w tak odmienne stany świadomości, że są onne znane jedynie mnichom buddyjskim i palaczom joyntów.
zdezintegrowany

zdezintegrowany

  • 1278 / 4702
  • Ekspert
11-04-2015, 14:34
Gustaw nie hejtuj!

(hi-end bez milionów to jak wykwint bez smaczków ...)

Wcale nie hej tuję. Przecież nawet słowem nie wspominałem o atomowym zegarze Antelope Audio zmiejszającym dzitter o pięć set milionów lat świetlnych i przenoszącym każdego słuchacza w tak odmienne stany świadomości, że są onne znane jedynie mnichom buddyjskim i palaczom joyntów.

mnie ostatnio żona wprowadziła w odmienne stany świadomości, jak zobaczyłem rachunek  z jej rajdu po sklepach z ciuchami :)
zdezintegrowany

Bacek

  • 2366 / 5903
  • Ekspert
11-04-2015, 15:41
Vector,

 A jak "zgłaśniasz" w tym Bheringerze, po nim na 6 kanałach analogowo czy  w nim samym w domenie cyfrowej?
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

lancaster

  • Gość
11-04-2015, 15:50
lan, czy to jest pokój tego słynnego audiofila elberota?

Pokój z Tobą zdezi !

PS. nie mam pojecia czyj to pokoj, mysle ze magus dobrze prosil coby nie jexdic po uczuciach religijnych.
moze by sie okazalo ze tak jest optymalnie. Prywatnie po obejrzeniu fotek jestem sceptycznie nastawiony nie wiedzie czemu ;-) .... ale nie uprzedzony !

lancaster

  • Gość
11-04-2015, 15:59
....
mnie ostatnio żona wprowadziła w odmienne stany świadomości, jak zobaczyłem rachunek  z jej rajdu po sklepach z ciuchami :)

Pokazales jej rachunek za swoje audio ?
Moze byc w szoku pourazowym do dziś :-)
Myśle ze za ten numer z ciuchami powinienes ją zgnieść wydajc 200Kzl na kable, najlepiej kupić pobraniowo zostawiajac jej pieniądze na opłate dla kuriera, "kochanie, przyjedzie kurier z paczuszką dla mnie, zaplać mu proszę, pieniądze na stoliku, sprawdź poźniej czy zawartość zgadza sie z fakturką" :-D

sa tacy kozacy, hmmm ???

vector

  • 321 / 5909
  • Zaawansowany użytkownik
11-04-2015, 16:57
Vector,

 A jak "zgłaśniasz" w tym Bheringerze, po nim na 6 kanałach analogowo czy  w nim samym w domenie cyfrowej?
No wlasnie niestety nie mam jeszcze potencjometru (jednego na 6 kanalow ale mam we wzmakach)
Zrobilem zatem poziom dzwieku live, dopasowalismy glosnosci przy uzyciu mikrofona i kompa i tak slucham...:-) nie przyciszam i nie poglasniam.
Chociaz robilem to pare razy na ucho ale generalnie mi sie nie chce.

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

Bacek

  • 2366 / 5903
  • Ekspert
11-04-2015, 17:43
Też kiedyś myslamem nad Bheringerem. Widziałem gdzieś nawet wszczepy gotowe do kupienia, do niego dedykowane. Ale były chyba droższe od samego aBehringera i do tego zrobione na kosciach pga więc jakoś idea mnie nie urzekła (poglasniaczy znaczy sie).  Mam nawet domu płytkę pre do którego można dołączyć 6kanałowa regulacje na przekaznikach ale calosc wyszla by na tyle duza ze nie weszla by do obudowy DQX.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Cervantes

  • 398 / 5910
  • Zaawansowany użytkownik
11-04-2015, 19:30
PGA gra całkiem nieźle. Jak drabinka rezystorowa. Nie ma się czego bać.

Co do Active crossover to jest jeszcze MiniDSP na które sam się czaję :)
« Ostatnia zmiana: 11-04-2015, 19:37 wysłana przez Cervantes »
.............................
When the Last Tree Is Cut Down, the Last Fish Eaten, and the Last Stream Poisoned, You Will Realize That You Cannot Eat Money

Bacek

  • 2366 / 5903
  • Ekspert
11-04-2015, 20:35
Ale miniDSP to chyba tylko 4 kanały. A tam jest jakiś attenuator?
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Cervantes

  • 398 / 5910
  • Zaawansowany użytkownik
11-04-2015, 20:45
Jest opcja na więcej kanałów też. Zaletą jest cena i możliwość equalizacji timedalayów itd. A dla regulacji głośności tzeba podpiąć potencjometr przed Minidsp, albo regulować każdy wzmak z osobna. Tak czy siak opcja godna polecenia. Przymierzam się do 4 kanałowego w celu sprawdzenia co to z tego wyjdzie a przy cenie 100 Euronów to bardzo ciekawa propozycja.
.............................
When the Last Tree Is Cut Down, the Last Fish Eaten, and the Last Stream Poisoned, You Will Realize That You Cannot Eat Money