Audiohobby.pl

Słuchawki do iPod'a

  • Gość
01-07-2010, 09:38
Panowie ... czy Byerdynamic t50p są już dostępne na rynku?

zdezintegrowany

asmagus

  • 4439 / 5461
  • Ekspert
01-07-2010, 23:52
Mail z czerwca

"Dear Mr. [i tu ja:)],

 

thank you very much for your e-mail and your request fort his new headphones.

 

We will start shipments end of this month to our distributors, to serve their pre orders.

 

By july the product will be available for ordering through our webshop as well.

 

 

Mit freundlichen Grüßen / Kind regards,

 

Gerhard Hermann

Area Sales Manager "

_____________
http://www.allegro.pl/item1091241383_magnetofon_deck_onkyo_ta_6511_40_org_kaset_bcm.html

http://www.allegro.pl/item1091241537_legendarne_akg_k_271_mk_ii_bcm_od_1_zl.html

Leszek

  • 256 / 5912
  • Zaawansowany użytkownik
03-09-2010, 09:00
Wczoraj w ramach poszerzenia horyzontów muzycznych odwiedziłem Top Hi-Fi w Wawie/ul.Andersa(Pozdrawiam) celem odsłuchania(ok. 30min) słuchawek firmy Bowers&Wilkins P5.
Napędem był odtwarzacz iriver B30.Odsłuchałem(nagrania wma)EL&P(wyd.Japan-K2HD/2008) utwory Jerusalem,Toccata i Still..you turn me on ;Metallica(wyd.Japan) –Nothing Else Matters;Kraftwerk(rem.wersja niemiecka)-Das Modell,Vitamin,Aero Dynamik;Cavalera Conspiracy(wyd.eu)-Inflikted iiiiii szcenka mnie opadła Słuchawki jeszcze były nie wygrzane a brzmiały pięknie przestrzennie,wyrażiście,bas pomrukiwał,ale na szczęście nie dominował,przejście na słuchawki Grado SR 80i było trochę bolesne!jakby na moje uszy został nałożony koc.Gdy założyłem na uszy P5 nie słyszałem rozmów toczonych w odl.1m.odemnie,a pady nie są za duże wykonane z miękkiej skóry dobrze przylegają do uszu.Pałąk jest pokryty taką samą skórą.P5 przeznaczone do ipoda i wtyk mini mają cztero segmentowy co nie przeszkadza w podłączeniu do mojego grajka,na przewodzie potencjometr(?) ciszejgłośniej(działa z ipodem)
Jestem pod dużym wrażeniem!!!
Jeszcze odsłuch Beyerdynamic T50P,są gdzieś w Wawie?
Minusy wizualne cienki przewód,typowa sznurówka do butów wyjściowych męskich,no i największy MINUS-CENA! Nie wiem czy minus czy plus Made in China

Rolandsinger

  • 2894 / 5912
  • Ekspert
03-09-2010, 10:29
>>Minusy wizualne cienki przewód,typowa sznurówka do butów wyjściowych męskich<<


Słuchawki są dedykowane zdrowym ludziom, więc boa dusiciel wokół szyi mógłby im wadzić, audiofile - amatorzy węży nie będą więc pocieszni.


_____________________________________

Śląski Festiwal Jazzowy przeniesiony na październik - kto będzie? -> Priv
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Leszek

  • 256 / 5912
  • Zaawansowany użytkownik
03-09-2010, 10:40
Roland zdrowi ludzie kupują słuchawki za 1199 PLN do sprzętu przenośnego? ;o)

majkel

  • 7476 / 5911
  • Ekspert
03-09-2010, 10:45
Na boa dusicielu zyskują nawet Audio-Technica ATH-ES7. Wymieniałem niedawno w nich kabel, gdyż tak sobie zażyczył klient. Dotychczasowy przestał działać, nie żeby jakiś fetyszyzm. Po prostu nawet do tego z PX100 kablowi od Audio-Techniki trochę brakowało... jakości i trwałości.

Leszek

  • 256 / 5912
  • Zaawansowany użytkownik
16-09-2010, 13:24
Odsłuchałem wczoraj Beyerdynamic T50P(sklep RNR/Wawa/armi ludowej,dziękuję dystrybutorowi Mega Music za dostarczenie) nowe,niewygrzane,te same utwory i grajek,czas mniej więcej też i bas dominował,jako,że nie przepadam za taką ekspozycją nie podobało mi się.Na moich uszach nie izolowały od otoczenia tak jak bowersy.Dla mnie nie do pogodzenia jest taki wygląd jak tzw.retro,i te blaszki,ale to jest mój gust :O)Przewód typu sznurówka.
Ps.W B&W P5 jest dołączony drugi przewód przeznaczony do grajków innych niż ipod.

novitas

  • 114 / 5114
  • Aktywny użytkownik
26-11-2010, 23:10
Witam,
Ponieważ jest to wątek związany z ipodem chciałbym poznać opinię, sugestię, jaki kupić DAC i wzmacniacz słuchawkowy.  Uzupełnią komponenty, które już posiadam.
Ipod touch 3G
Transport Onkyo ND S1
Słuchawki SH  HD600.
Słucham prawie każdej muzyki (poza metalem),.
Będę wdzięczny za poradę. Po przeczytaniu kilku wątków nie jestem w stanie podjąć optymalnej decyzji.
Pozdrawiam
Ja bardzo przepraszam ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym kożuchu i w nim wychodzi

tomaszek71

  • 13 / 5033
  • Nowy użytkownik
20-12-2010, 11:07
Witam. Posiadam Ipod 5.5G i do niego AKG 420. Jako ze zaczęła sie zima i trzeba (mam 40-tke na karku) nosic czapke to niestety tandem czapka + te AKG nie wchodzą w gre. Szukam dokanałówek do swoich klimatów muzycznych - szeroko pojęty jazz (od Keith Jarrett do Poluzjantów), muzyka klasyczna ( ze wskazaniem na barok ) ale rokiem progresywnym tez nie pogardze. Górny pułap cenowy to 300 - 350 PLN. Szukałem po forach ale w większosci piszą młodzi ludzie słuchajacy troche innej muzyki. W mojej Top10 na 1 miejscu jest płyta "Jasmine" Jarrett - Haden a tutaj only fortepian i kontrabas. Płyta świetnie zrealizowana a ja nie używam equalizera. Wychodze z założenia że realizator - reżyser dźwięku miał jakąś wizje zaakceptowaną przez artyste więc szanuje jego prace:) Ciekawi mnie jeszcze barwa wiolonczeli i altówki - wredne instrumenty bo pasmo ni to środek ni góra ni dół

novitas

  • 114 / 5114
  • Aktywny użytkownik
20-12-2010, 19:43
Witam,
>>do tomaszek71
Myślę że jestem w podobnym wieku i słucham podobnej muzyki. Mam słuchawki dokanałowe Creative Auurvana Zen. Nie lubię słuchawek dokanałowych i już ich nie używam.
Na zewnątrz używam słuchawek grado igrado, które kupiłem na ebay chyba poniżej 300zł. Napędzam je ipod touche 3G. Uważam że to dobrana para.
Jeżeli mieszkasz w Warszawie mogę dać do posłuchania
Ich konstrukcja pozwala również nosić czapeczkę :)
Ja bardzo przepraszam ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym kożuchu i w nim wychodzi

tomaszek71

  • 13 / 5033
  • Nowy użytkownik
20-12-2010, 23:15
Do Warszawy to ja mam kawałek. Troche w ciemno zamówiłem dzisiaj Shure SE 102. Zobaczymy jak grają a jak nie spasują to od czego ma sie dzieci? ( syn ma 15 lat a na tapecie ma jak na swój wiek dziwną muzyke- Możdzer,Keith Jarrett,Poluzjanci,Stevie Wonder ) Czapeczki mam dwie, normalna zimowa i kaszkiecik a pod ten kaszkiecik za pierona nausznych nie wcisne:)